دانلود تمام آلبوم های امـــــیــد

دانلود تمام آلبوم های امـــــیــد

بیوگرافی امید

امید کار خود را از ترکیه اغاز کرد.اولین آلبوم او باران نام دارد که تمام مراحل ضبط آن در ترکیه انجام شد و به وسیله کمپانی ترانه به مدیریت وارطان آوانسیان و جهانگیر طبریائی در سال 1992 میلادی در سراسرآمریکا و اروپا پخش شد و به فاصله اندکی بعد از پخش این آلبوم صدای امید برای همیشه در موزیک ایران جاودانه شد. ترانه باران با آهنگسازی کیومرث سلیم پور و ترانه زیبای رحمان شکوفه پور به یکی از زیباترین وبدیع ترین آهنگهای امید تیدیل شد. بعد از موفقیت این آلبوم امید راهی آمریکا شد تا در شهر فرشتگان به فعالیت هنری خود ادامه دهد. و ثمره تلاش او در آن سالها چهار آلبوم دیگر به نامهای ((هردوعاشق 1994)) و (( سربلند 1995 )) (( حضرت عشق 1997 )) و (( پرسه های عاشقانه 1998 )) بود که در این آلبومها امید ترانه های فوق العاده زیبا و دلنشینی را ارائه داد که از جمله آنها میتوان به:
ایران من و مهتاب و سربلند و دلخوشی وشکستنی و حضرت عشق و قلندر و تکیه گاه و حرف نگفته و یاسمین و حیف که نمیشه و لیلا و دیوونه خونه و .... اشاره کرد .

در آلبوم پرسه های عاشقانه ترانه زیبای یاسمین را امید برای دخترش خوانده است. اما پس از ارائه آلبوم پرسه های عاشقانه امید به علت پایان مهلت حضورش در آمریکا ناچار مجبور به ترک این کشور شد و به اسرائیل مهاجرت کرد. حضور در اسرائیل و دور شدن از صحنه هنر امید را سخت دچار عذاب کرد به طوری که خود وی در این باره گفته: که از خواندن نا امید شده بود و این برگشتن را مدیون لطف خداوند به وی میداند. اما امید دوباره به آمریکا و شهر لوس آنجلس این بار برای همیشه برگشت و فعالیت خود را از سر گرفت. آلبوم پیروزی دز سال 2002 شروع فعالیتهای هنری امید پس سالهای دوری بود. آلبومی که این بار با آهنگهای زیبایی همچون: تومحشری و دوستت دارم و گل رویائی و .... گل کرد. در این آلبوم شاید ترانه همسفر را بتوان ترانه ای دانست که امید برای همسر خود خانم آرزو خوانده است.به مناسبت موفقیت این آلبوم کمپانی آونگ جشنی را برپا ساخت. کنسرت بزرگی که در سالن یوونیورسال آمفی تئاتر برگزار شد. کنسرت عظیمی که همگان را به تحسین امید و صدای او واداشت. بعد از این امید هر ماه کنسرتهایی را در شهرهای مختلف برگزار کرد وعلاقه مندان و طرفداران خود را سیراب ساخت.آلبوم کنسرتهای امید آلبومی بود که دز اکتبر 2004 توسط کمپانی آونگ عرضه شد.آلبومی که عظمت کنسرتهای امید را به خوبی نشان میدهد آلبومی که به یکی از پرفروش ترین های کمپانی آونگ تبدیل شد.

/ 2 نظر / 174 بازدید
آرمین

سلام دوستان ازتون خواهش میکنم امروز این دو تا آهنگو کد شونو می خوام یکی سرتو بذار رو شونه هام از امید و اون یکی چشمای خیس از رضا اردشیرییه. راستش من تازه واردم ولی رفیقم گفت میشه با آپلود کردن کدشونو گرفت. ازتون تمنا می کنم این دو تا کدو برام امروز بذارید منتظرتون هستم. خبرم کنیدhttp://ghorobesarnevesht.persianblog.ir

مهدی

سلام ممنون که این اهنگها رو گذاتشتید